KONST / Litografier / Färglitografi 14666319
nr 1466 6319
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 28x37cm, yttermått inklusive ram: 47x55cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:30:16
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)